Nedoručené přihlášky

14.05.2014 07:42

Stále evidujeme platby, ke kterým nepřišla žádná přihláška. V propozicích i u webové přihlášky je upozornění, že je nutné si hlídat maily a po odeslání webové nebo mailové přihlášky čekat nejdéle 24 hodin, že se vám vrátí potvrzení o doručení. Skutečně po obdržení každé přihlášky odpovídáme ručně, abychom žádnou neztratili ve virtuálním světě. Internet je rychlý a pohodlný, ale není spolehlivý. 


Další věcí je, že se podáním přihlášky zavazujete k tomu, že jste četli propozice a budete se jimi řídit. Podle mne polovina vystavovatelů propozice vůbec ani neotevřela, jinak si to neumím vysvětlit. Přihlášky chodí neuhrazené, přestože do přihlášky jasně vepisujeme údaj o provedené platbě. Adresy pro přihlášky, čísla účtů pro platby, výše výstavních poplatků, vše je jasně sděleno, ale zodpovídám stále dotazy lidem, kteří "to nemohli najít" :-( O tom, že žádáme, aby k přihlášce nebyly přikládány kopie PP fotografované na kuchyňském stole - pro jistotu na tmavém ubrusu - ani nemluvě. Přihlášky si i s přílohami pro archivaci tiskneme a tyhle fotky nás sežerou i s chlupama. A kdo četl Výstavní řád ...? :-)

 

Ale konec fňukání. Já ráda, ochotně a trpělivě poradím s čímkoliv, chápu, že i začátečník nemusí pochopit pokyny z propozic, ale některé věci řešíme opravdu zbytečně :-( Stačí si to prostudovat :-)

 

DNES ODPOLEDNE/VEČER ZVEŘEJNÍM AKTUÁLNÍ SEZNAM VYSTAVOVATELŮ A OBS.KRUHŮ