Allnature Cordyceps Cps.100

Allnature Cordyceps cps.100

Kde koupit >>Základní údaje o produktu:
Kategorie: Klouby a spor
Dodavatel:Allnature
Cena:349 Kč
Allnature Cordyceps cps.100 5 (100%) 20 hodnocení

Cordyceps sinensis (Housenice čínská) zaujímá v tradiční čínské medicíně jednu z prvních příček mezi nejvíce ceněnými houbami. Zajímavostí je, že v rámci čínské medicíny má Cordyceps podobné využití jako ženšen. Cordyceps obsahuje látky, které mají blahodárný vliv na lidský organismus: vitamíny, minerály, bílkoviny, aminokyseliny, koenzym Q10. Pro obsah těchto látek je tato houba velmi oblíbená zejména mezi vrcholovými sportovci. Velikost balení je 100 kapslí. Hmotnost obsahu je 45 gramů. Není určeno dětem do 3 let. Těhotné a kojící ženy musí použití přípravku konzultovat se svým lékařem. Po otevření spotřebujte do 3 měsíců.


 • VitaHarmony Slávka zelenoústá 540mg cps.90
  VitaHarmony Slávka zelenoústá 540mg cps.90

  VitaHarmony Slávka zelenoústá 540 mg je doplněk stravy ve formě kapslí. Slávka zelenoústá, latinsky Perna canaliculus, je mořská mušle z..

  529 Kč
 • TEREZIA Ostropestřec Reishi Forte cps.60
  TEREZIA Ostropestřec Reishi Forte cps.60

  Terezia Ostropestřec a Reishi Forte je doplněk stravy ve formě kapslí. Produkt obsahuje Ostropestřec mariánský, houbu Reishi a Černý bez...

  289 Kč
 • Nutricius Kolagen original EXTRA 200g
  Nutricius Kolagen original EXTRA 200g

  Nutricius Kolagen original EXTRA je doplněk stravy obsahující snadno vstřebatelné molekuly kolagenu typu I. Kolagen v prášku je chuťově..

  305 Kč
 • Favea Prokaroten tob.30
  Favea Prokaroten tob.30

  Prokaroten je doplněk stravy, který obsahuje vyváženou kombinaci rostlinných látek s důležitými vitamíny a minerálem v organické formě...

  239 Kč
 • Favea Bactorhino vit.D tob.30
  Favea Bactorhino vit.D tob.30

  Bactorhino je doplněk stravy obsahující kombinaci důležitého patentovaného probiotika s vitamínem D. Vitamin D přispívá k normální funkci..

  479 KčObjevte: Klouby a spor V sekci doplňky stravy a výživa je možné objevit allnature cordyceps cps.100!
© 2021 Kontakt