Diskusní téma: Vaše připomínky a náměty

Datum: 01.06.2014

Vložil: Alena Horáčková

Titulek: Re: nepořádek

Dobrý den,

nevím, co myslíte celým areálem, ale binec na ploše mezi zimákem a halou byl opravdu strašný. Já myslím, že pořadatel té akce (autogramiáda hokejistů nebo co) si jistě úklid zajistil. To by si asi nedovolili, nechat to tam takto a neuklidit to. Ale asi by nám ukázali dlouhý nos, kdybychom se zajímali o to, zda to bude hned ráno, kvůli nějaké výstavě ve vedlejší budově. My jsme prostě měli smůlu a ráno v 6 nám chyběli minimálně 3 lidí, kteří by to během 2 hodin nastrkali alespoň do pytlů někam na bok. Osobně jsem trochu shovívavější, než Vy, a za neodpustitelné nepovažuji, že to neuklidili hned. Možná ani netušili, že se vedle ráno něco koná a půjdou to uklidit, až se jim to bude hodit. Každopádně my se budeme ze všech sil snažit o lepší úroveň dál a dál, i přes to, že se každý rok nějaká taková neočekávaná situace vyskytne. Někdy závažná, jindy jde o prkotinu, kterou návštěvník vůbec nepostřehne. Tak to na světě chodí. Štve nás to, mrzí nás to, ale s těmi, co to nepochopí a odsoudí nás, stejně nehneme.

Děkujeme za dosavadní přízeň, že skončila, nám jedno není.

Datum: 31.05.2014

Vložil: Dáša Janíková

Titulek: Poděkování

Dobrý den, ještě pořád se nemůžu "vzpamatovat" z našeho dalšího úspěchu ve Zlíně. Nejen, že jsme dostali krásný posudek od paní rozhodčí Frnčové, ale následné ocenění bylo neskutečné. Když nás vyhlásili rozhlasem, že se máme dostavit do výstavní kanceláře, úplně ve mně hrklo..... první, co mě napadlo bylo, že se něco stalo - nějaký problém kvůli vystavování nebo tak něco. S tlukoucím srdcem jsem dorazila a čekala, co bude. Jaké ale bylo mé překvapení, když mi oznámili, že jsme získali nejvíc hlasů od návštěvníků výstavy a že Elizabetka bude letošní pes sympatie. Z 370 pejsků..... Úplně mě to dostalo. Je pravda, že spousta lidí si ji chtěla moc pohladit a že se líbila, ale toto? Prostě wooow.... Na předávání jsem se fakt klepala. Moc potěšilo, že i paní Danuše Šmigurová, ředitelka výstavy, nám přišla pogratulovat a Elizu chválila - ceníme si toho!! Je to již naše druhé vítězství ve Zlíně - loni nejlepší štěndo výstavy, letos pes sympatie..... jak trefně poznamenala má dcera - Zlín Elči prostě svědčí (když se nám jinde nedaří). Mockrát děkujeme, hlavně za super organizaci a celý den, jste báječní a my se budeme do Zlína rádi vracet a opět prezentovat toto úžasné plemeno.
Děkujeme celému organizačnímu týmu a přejeme mnoho sil do dalších ročníků této skvělé Krajské výstavy!
Dáša Janíková a Eliza

Datum: 01.06.2014

Vložil: Alena Horáčková, výstavní kancelář

Titulek: Re: Poděkování

Paní Janíková moc gratulujeme k dalšímu ocenění na naší výstavě a těšíme se na další Vaši účast :-)

Datum: 23.05.2014

Vložil: Tesař

Titulek: rozhodčí

Nějak jsem se neorientoval na stránkách, kdo bude prosím posuzovat a jaká plemena, děkuji

Datum: 24.05.2014

Vložil: Alena Horáčková

Titulek: Re: rozhodčí

Brzy se objeví.

Datum: 05.05.2014

Vložil: Šárka

Titulek: přihláška

Zdravím, hlásila jsem přes svůj účet na dogofiice štěně boxera, které má jiného majitele (vše je tam uvedeno). Jen se chci ujistit, že u vás bude boxík nahlášen se správným majitelem p. Svobodou a ne pode mnou. Děkuji Uhlíková

Datum: 05.05.2014

Vložil: Alena Horáčková, výstavní kancelář

Titulek: Re: přihláška

Dobrý den,

jiného majitele tam vidím, akorát tam není jeho adresa. Tu jste mohla uvést do poznámky - možná ještě můžete tu přihlášku editovat. Nebo mi jeho adresu pošlete mailem :-)

Datum: 05.05.2014

Vložil: Šárka

Titulek: Re: Re: přihláška

Tak jestli jde jen o zaslání vstupáku,tak ten může být i na moji adresu, my už si vše předáme.

Datum: 05.05.2014

Vložil: Alena Horáčková, výstavní kancelář

Titulek: Re: Re: Re: přihláška

Měl by být uveden v seznamu vystavovatelů a tam se zapisuje i adresa.

Datum: 05.05.2014

Vložil: Šárka

Titulek: Re: Re: Re: Re: přihláška

Ok, pošlu Vám mail, díky.

<< 3 | 4 | 5 | 6 | 7 >>

Přidat nový příspěvek