Diskusní téma: Vaše připomínky a náměty

Datum: 12.06.2015

Vložil: Vít Panáček

Titulek: Re: Re: kruh č.5

Děkuji Vám za odpověď paní Horáčková. nevěděl jsem, že si někdo stěžoval na málo místa. Vašich výstav jsem se účastnil i se psem, bohužel dva poslední roky se výstava kryla s klubovou. letos mám fenku březí, takže se nemůžu účastnit, ale podívat se přijdu. Vždy jsem byl u vás spokojený. Příjemné prostředí a dobrá organizace. Dokážu taky pochopit, že není možné pronajímat Zimní stadion na jeden kruh, takže můj příspěvek berte jako dotaz a ne kritiku. naopak na Zlín nedám dopustit. Přeji Vám, ať všechno dobře, jako v minulosti, dopadne.

Datum: 14.06.2015

Vložil: Alena Horáčková

Titulek: Re: Re: Re: kruh č.5

Pane Panáčku děkuji za přání, o připomínkách našich vystavovatelů diskutujeme a budeme vždy hledat řešení, jak výstavu vylepšovat. Někdy to v naší moci je, jindy vůbec. Ať se Vám daří.

Datum: 01.06.2014

Vložil: Marie Kůrová

Titulek: Reakce na kritiku pí. Vykoukalové

Nechápu takovou kritiku od pí. Vykoukalové ohledně nepořádku na prostoru mezi výstavní halou a Zimním stadionem. Bylo jasné, že se na "zimánku" muselo těsně před výstavou něco konat a že je to vizitka účastníků této akce, která se výstavy psů pochopitelně netýkala. A to, s čím si větřík pohrával po prostoru před stadionem a co "dolítlo" i k výstavní hale, nemohlo snížit úroveň této kynologické akce, která probíhala UVNITŘ haly.Tato kritika od pí. Vykoukalové je na adresu pořadatele výstavy vrcholně neuvážená a drsná!!!!

Datum: 02.06.2014

Vložil: Alena Horáčková, výstavní kancelář

Titulek: Re: Reakce na kritiku pí. Vykoukalové

Paní Kůrová děkujeme za podporu. Mít ráno ty volné ruce, tak to prostě stejně uklidíme i za někoho jiného. Byla to hloupá náhoda.

Datum: 01.06.2014

Vložil: Iveta Mošťková

Titulek: poděkování

Dobrý den.Chtěla bych poděkovat organizátorům výstavy nejen za pěkně připravenou akci ( asi dva roky jsem na zlínské chyběla,ale o to víc oceňuji její vyšší úroveň ), ale děkuji i za vrácení naší zapomenuté věci na výstavišti.Už jsme ani nedoufali, že se k nám opět vrátí.Příští rok určitě opět přijdeme.
Mošťková

Datum: 02.06.2014

Vložil: Alenba Horáčková, výstavní kancelář

Titulek: Re: poděkování

Paní Mošťková není zač a děkujeme za pochvalu :-)

Datum: 31.05.2014

Vložil: Mirka Vykoukalová

Titulek: nepořádek

Dobrý den všem....jako každý rok jsme i letos navštívili výstavu psů ve Zlíně. I když už nevystavujeme, vždy se jdeme podívat.Ovšem letos...katastrofa.... již při příchodu na stadion nejenom nás udeřil do očí neskutečný binec v celé areálu. Že tam byla zřejmě v noci nějaká akce, to člověk bere, ale nezajistit si úklid, to je opravdu neodpustitelné a snížilo to velmi úroveň celé akce. Takže si příští rok velmi rozmyslíme, jestli budeme mít chuť takové "placené" smetiště navštívit.

Datum: 01.06.2014

Vložil: Alena Horáčková

Titulek: Re: nepořádek

Dobrý den,

nevím, co myslíte celým areálem, ale binec na ploše mezi zimákem a halou byl opravdu strašný. Já myslím, že pořadatel té akce (autogramiáda hokejistů nebo co) si jistě úklid zajistil. To by si asi nedovolili, nechat to tam takto a neuklidit to. Ale asi by nám ukázali dlouhý nos, kdybychom se zajímali o to, zda to bude hned ráno, kvůli nějaké výstavě ve vedlejší budově. My jsme prostě měli smůlu a ráno v 6 nám chyběli minimálně 3 lidí, kteří by to během 2 hodin nastrkali alespoň do pytlů někam na bok. Osobně jsem trochu shovívavější, než Vy, a za neodpustitelné nepovažuji, že to neuklidili hned. Možná ani netušili, že se vedle ráno něco koná a půjdou to uklidit, až se jim to bude hodit. Každopádně my se budeme ze všech sil snažit o lepší úroveň dál a dál, i přes to, že se každý rok nějaká taková neočekávaná situace vyskytne. Někdy závažná, jindy jde o prkotinu, kterou návštěvník vůbec nepostřehne. Tak to na světě chodí. Štve nás to, mrzí nás to, ale s těmi, co to nepochopí a odsoudí nás, stejně nehneme.

Děkujeme za dosavadní přízeň, že skončila, nám jedno není.

Datum: 31.05.2014

Vložil: Dáša Janíková

Titulek: Poděkování

Dobrý den, ještě pořád se nemůžu "vzpamatovat" z našeho dalšího úspěchu ve Zlíně. Nejen, že jsme dostali krásný posudek od paní rozhodčí Frnčové, ale následné ocenění bylo neskutečné. Když nás vyhlásili rozhlasem, že se máme dostavit do výstavní kanceláře, úplně ve mně hrklo..... první, co mě napadlo bylo, že se něco stalo - nějaký problém kvůli vystavování nebo tak něco. S tlukoucím srdcem jsem dorazila a čekala, co bude. Jaké ale bylo mé překvapení, když mi oznámili, že jsme získali nejvíc hlasů od návštěvníků výstavy a že Elizabetka bude letošní pes sympatie. Z 370 pejsků..... Úplně mě to dostalo. Je pravda, že spousta lidí si ji chtěla moc pohladit a že se líbila, ale toto? Prostě wooow.... Na předávání jsem se fakt klepala. Moc potěšilo, že i paní Danuše Šmigurová, ředitelka výstavy, nám přišla pogratulovat a Elizu chválila - ceníme si toho!! Je to již naše druhé vítězství ve Zlíně - loni nejlepší štěndo výstavy, letos pes sympatie..... jak trefně poznamenala má dcera - Zlín Elči prostě svědčí (když se nám jinde nedaří). Mockrát děkujeme, hlavně za super organizaci a celý den, jste báječní a my se budeme do Zlína rádi vracet a opět prezentovat toto úžasné plemeno.
Děkujeme celému organizačnímu týmu a přejeme mnoho sil do dalších ročníků této skvělé Krajské výstavy!
Dáša Janíková a Eliza

Datum: 01.06.2014

Vložil: Alena Horáčková, výstavní kancelář

Titulek: Re: Poděkování

Paní Janíková moc gratulujeme k dalšímu ocenění na naší výstavě a těšíme se na další Vaši účast :-)

<< 2 | 3 | 4 | 5 | 6 >>

Přidat nový příspěvek