Diskusní téma: Vaše připomínky a náměty

Datum: 12.06.2015

Vložil: Vít Panáček

Titulek: Re: Venkovní kruh - reaguji na připomínku pana Panáčka

Paní Kůrová, Váš dojem je opravdu mylný. prošel jsem několik výstav. Co si já myslím, Vy, pokud nejste jasnovidka, nevíte. Ale Zlín znám jako staré boty. Můj příspěvek nebyl míněný jako kritika, spíš jako dotaz. jak ale vidím Vaše reakce třeba na předchozí, ohledně nepořádku, tak je asi zbytečné s Vámi o něčem diskutovat. Paní Horáčková mi toto objasnila, teda mi je to jasné. Jinak, výstava ve Zlíně, pro velký počet psů byla svého času v hale i na Zimním stadionu. Teda podmínky stejné pro všechna plemena. Ať budou tropická vedra nebo bude pršet, psi v kruhu 5 jsou jasně v nevýhodě oproti jiným.

Datum: 09.06.2015

Vložil: Vít Panáček

Titulek: kruh č.5

Dobrý den,
na výstavy ve Zlíně jsme jezdil pravidekně a byl jsem pokaždé spokojený. Letos se nestačím divit, proč je kruh č.5 se psy převážně s dlouhou srstí, když se očekávají tropická vedra, umístěný venku.

Datum: 10.06.2015

Vložil: Alena Horáčková

Titulek: Re: kruh č.5

Venkovní kruh vzešel ze zpětné vazby od vystavovatelů z minulých let a v minulosti jsme také kruhy venku běžně mívali. Většina připomínek se týkala nedostatku prostoru pro větší plemena a podmínek v hale.

Datum: 12.06.2015

Vložil: Vít Panáček

Titulek: Re: Re: kruh č.5

Děkuji Vám za odpověď paní Horáčková. nevěděl jsem, že si někdo stěžoval na málo místa. Vašich výstav jsem se účastnil i se psem, bohužel dva poslední roky se výstava kryla s klubovou. letos mám fenku březí, takže se nemůžu účastnit, ale podívat se přijdu. Vždy jsem byl u vás spokojený. Příjemné prostředí a dobrá organizace. Dokážu taky pochopit, že není možné pronajímat Zimní stadion na jeden kruh, takže můj příspěvek berte jako dotaz a ne kritiku. naopak na Zlín nedám dopustit. Přeji Vám, ať všechno dobře, jako v minulosti, dopadne.

Datum: 14.06.2015

Vložil: Alena Horáčková

Titulek: Re: Re: Re: kruh č.5

Pane Panáčku děkuji za přání, o připomínkách našich vystavovatelů diskutujeme a budeme vždy hledat řešení, jak výstavu vylepšovat. Někdy to v naší moci je, jindy vůbec. Ať se Vám daří.

Datum: 01.06.2014

Vložil: Marie Kůrová

Titulek: Reakce na kritiku pí. Vykoukalové

Nechápu takovou kritiku od pí. Vykoukalové ohledně nepořádku na prostoru mezi výstavní halou a Zimním stadionem. Bylo jasné, že se na "zimánku" muselo těsně před výstavou něco konat a že je to vizitka účastníků této akce, která se výstavy psů pochopitelně netýkala. A to, s čím si větřík pohrával po prostoru před stadionem a co "dolítlo" i k výstavní hale, nemohlo snížit úroveň této kynologické akce, která probíhala UVNITŘ haly.Tato kritika od pí. Vykoukalové je na adresu pořadatele výstavy vrcholně neuvážená a drsná!!!!

Datum: 02.06.2014

Vložil: Alena Horáčková, výstavní kancelář

Titulek: Re: Reakce na kritiku pí. Vykoukalové

Paní Kůrová děkujeme za podporu. Mít ráno ty volné ruce, tak to prostě stejně uklidíme i za někoho jiného. Byla to hloupá náhoda.

Datum: 01.06.2014

Vložil: Iveta Mošťková

Titulek: poděkování

Dobrý den.Chtěla bych poděkovat organizátorům výstavy nejen za pěkně připravenou akci ( asi dva roky jsem na zlínské chyběla,ale o to víc oceňuji její vyšší úroveň ), ale děkuji i za vrácení naší zapomenuté věci na výstavišti.Už jsme ani nedoufali, že se k nám opět vrátí.Příští rok určitě opět přijdeme.
Mošťková

Datum: 02.06.2014

Vložil: Alenba Horáčková, výstavní kancelář

Titulek: Re: poděkování

Paní Mošťková není zač a děkujeme za pochvalu :-)

Datum: 31.05.2014

Vložil: Mirka Vykoukalová

Titulek: nepořádek

Dobrý den všem....jako každý rok jsme i letos navštívili výstavu psů ve Zlíně. I když už nevystavujeme, vždy se jdeme podívat.Ovšem letos...katastrofa.... již při příchodu na stadion nejenom nás udeřil do očí neskutečný binec v celé areálu. Že tam byla zřejmě v noci nějaká akce, to člověk bere, ale nezajistit si úklid, to je opravdu neodpustitelné a snížilo to velmi úroveň celé akce. Takže si příští rok velmi rozmyslíme, jestli budeme mít chuť takové "placené" smetiště navštívit.

<< 2 | 3 | 4 | 5 | 6 >>

Přidat nový příspěvek