Diskusní téma: Vaše připomínky a náměty

Datum: 09.06.2017

Vložil: Klára

Titulek: vystava 2017

Dobrý den chci se zeptat můžeme na výstavu psů jako diváci s malým pejskem? Děkuji :)

Datum: 16.02.2017

Vložil: Radim vaníček

Titulek: FCI skupiny

Dobrý den , chtěl bych se zeptat jestli v odpoledních soutěžich bude vyhodnocován i nejlepší pes a fena podle FCI skupin .. byli jsme na výstavě kde se to dělalo a bylo to moc hezké vidět v závěrečném kruhu vždy plemena patřící do stejné FCI skupiny a moct je porovnat mezi sebou .. díky za odpověd..
Jinak výstava ve zlíně je vždy úžasná !!

Datum: 20.02.2017

Vložil: Alena Horáčková, výstavní kancelář

Titulek: Re: FCI skupiny

Dobrý den, hezké to je a donedávna jsme to tak dělali, ale jsme spíše menší výstava, a tak jsme od přehlídek dle FCI upustili a zjednodušili je. Uvidíme, zda se to osvědčí :-) Děkujeme za Vaši přízeň a těšíme se na Vaši účast :-)

Datum: 16.11.2016

Vložil: Karel

Titulek: Výstava 2017

Dobrý den,
prosím příští rok o otevření třídy mimo konkurenci :-) Chybí nám zub

Datum: 12.01.2017

Vložil: Alena Horáčková

Titulek: Re: Výstava 2017

Tak jo :-)

Datum: 20.09.2016

Vložil: Simona Smetánková

Titulek: Třídy

Dobrý den,

výstavy jsem se zúčastnila letos s fenkou od kamarádky (V1, VT, KV), výstava byla kvělá - přístup paní rozhodčí Frnčové, organizace atd - na jedničku!

Jen bych ocenila, kdyby se příští rok (2017) otevřela třída MIMO KONKURENCI :)

Datum: 12.06.2015

Vložil: Marie Kůrová

Titulek: Venkovní kruh - reaguji na připomínku pana Panáčka

Pane Panáček, nemohu se ubránit dojmu, že jste asi nikdy nebyl na žádné jiné výstavě, jinak byste takovou poznámku nemohl napsat. A to se jedná o MVP, NVP a jiné oblastní či krajské. A také si myslíte, že hala je nafukovací nebo by se tam měly vměstnant všechny kruhy a psi by si tam pak šlapali na paty? Nebo, že pořadatel by měl týden před konáním výstavy, kdy by se vědělo zcela jistě, jaké bude počasí "nacpat" vše do haly bez ohledu na velikost prostoru? Vždyť přípravy a zajištění všeho se přece nedá dělat "za pět minut dvanáct".

Datum: 12.06.2015

Vložil: Vít Panáček

Titulek: Re: Venkovní kruh - reaguji na připomínku pana Panáčka

Paní Kůrová, Váš dojem je opravdu mylný. prošel jsem několik výstav. Co si já myslím, Vy, pokud nejste jasnovidka, nevíte. Ale Zlín znám jako staré boty. Můj příspěvek nebyl míněný jako kritika, spíš jako dotaz. jak ale vidím Vaše reakce třeba na předchozí, ohledně nepořádku, tak je asi zbytečné s Vámi o něčem diskutovat. Paní Horáčková mi toto objasnila, teda mi je to jasné. Jinak, výstava ve Zlíně, pro velký počet psů byla svého času v hale i na Zimním stadionu. Teda podmínky stejné pro všechna plemena. Ať budou tropická vedra nebo bude pršet, psi v kruhu 5 jsou jasně v nevýhodě oproti jiným.

Datum: 09.06.2015

Vložil: Vít Panáček

Titulek: kruh č.5

Dobrý den,
na výstavy ve Zlíně jsme jezdil pravidekně a byl jsem pokaždé spokojený. Letos se nestačím divit, proč je kruh č.5 se psy převážně s dlouhou srstí, když se očekávají tropická vedra, umístěný venku.

Datum: 10.06.2015

Vložil: Alena Horáčková

Titulek: Re: kruh č.5

Venkovní kruh vzešel ze zpětné vazby od vystavovatelů z minulých let a v minulosti jsme také kruhy venku běžně mívali. Většina připomínek se týkala nedostatku prostoru pro větší plemena a podmínek v hale.

<< 1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>

Přidat nový příspěvek