Diskusní téma: Vaše připomínky a náměty

Datum: 04.04.2018

Vložil: Dagmar Hořčicová

Titulek: Nedostatečné množství stánků na výstavě !!!

Dobrý den, na výstavu se teda chodíme dívat každý rok, ale to, co jsme tam viděli, nebo spíše neviděli, z toho jsme byli tak trochu v šoku, proboha venku ubohé tři stánky !!! Absence stánků nebyla hodna krajské výstavě!!! Tento nedostatek by jste měli letos napravit, jelikož se tam nedalo koupit téměř nic :-( Čím to proboha bylo způsobené? Snad to letos napravíte a stánků tam bude dostatečné množství tak, aby si člověk i pejsci mohli vybrat každý to, co zrovna potřebuje a bylo to hodné krajské výstavě !!!

Datum: 06.04.2018

Vložil: Alena Horáčková

Titulek: Re: Nedostatečné množství stánků na výstavě !!!

Dobrý den, děkujeme za zprávu.
Jde o výstavu psů s PP, nikoliv potřeb pro psy. Pokud nějaký prodejce či výrobce má zájem zde ve stánku prodávat své služby či zboží, umožňujeme mu to bez jakýchkoliv problémů.

Datum: 18.05.2018

Vložil: Monika Bauerová

Titulek: Re: Re: Nedostatečné množství stánků na výstavě !!!

Dobý den paní Dagmar. Předem chci říct, že s tuto výstavou já osobně nemám nic společného, jsem jen vystavovatel, ale nedá mi nereagovat na to, co jste zde napsala. Co tak trochu slušnosti? Co ty vykřičníky? Co to má proboha znamenat? Jde o výstavu psů a mně jako vystavovatele zajímá to, co mi jako vystavovateli pořadatel nabídne. Byť to nepatří mezi nejlepší krajské výstavy, vládne zde velmi příjemná atmosféra, personál je milý vstřícný, a to je to, proč vždy ráda přijedu. Pokud si něco chcete koupit, je plno zverimexů a e-shopů, kde tam můžete učinit. Za sebe jsem ráda, že to není tržiště, ale jde primárně a jen o psy. Děkuji a přeji hezký den.

Datum: 01.06.2018

Vložil: Dagmar Hořčicová

Titulek: Re: Re: Re: Nedostatečné množství stánků na výstavě !!!

Dobrý den paní Bauerová, teď tady čtu reakci na nějaký můj komentář, který jsem ale já nepsala. Tímto bych se prosím chtěla omluvit za něco co jsem nepsala a vůbec nechápu, jak to vůbec mohl někdo mým jménem nepsat a mohlo se to stát :-( Na výstavě ve Zlíně jsem ještě nebyla, jdu letos poprvé a už se moc těším, takže sama jsem zvědavá, jak to spolu zvládneme. Přeji hezký zbytek dne :-)

Datum: 23.06.2017

Vložil: Alena Ďurčeková

Titulek: Výstava

Výstava byla ůžasná,byli jsme na krajské výstavě poprvé,jezdíme většinou na národní,klubové a mezinárodní.Ale u vás to bylo domácí bez stresu prostě nádhera.Děkujeme za rok rádi přijedem

Datum: 27.06.2017

Vložil: Alena Horáčková

Titulek: Re: Výstava

Jsme rádi, že se Vám u nás líbilo a těšíme se na příští rok :-)

Datum: 12.06.2017

Vložil: Simona Smetánková

Titulek: Poděkování

Chtěla bych ještě jednou poděkovat paní Horáčkové za (opět) úžasnou organizaci výstavy i možnost posouzení mého psa, byť mimo konkurenci. Pan rozhodčí Václavik byl příjemný a mě jako začátečnici se výstava líbila hlavně kvůli skvělé organizaci, ale i příjemné a pohodové atmosféře.

Děkuji!

Datum: 12.06.2017

Vložil: Alena Horáčková

Titulek: Re: Poděkování

Děkujeme :-)

Datum: 11.06.2017

Vložil: Chrástková

Titulek: Rozhodčí Linda Voláriková

Dobrý den,

výstava jako taková byla celkově fajn a příjemná, jen škoda, že paní rozhodčí Linda Voláriková neuznává u pudlu střih v moderně. Je to standartně uznaný střih a toto by se nemělo stávat.

Datum: 12.06.2017

Vložil: Alena Horáčková

Titulek: Re: Rozhodčí Linda Voláriková

Děkujeme za uznání.

<< 1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>

Přidat nový příspěvek