Diskusní téma: Vaše připomínky a náměty

Datum: 01.06.2018

Vložil: Dagmar Hořčicová

Titulek: Re: Re: Re: Nedostatečné množství stánků na výstavě !!!

Dobrý den paní Bauerová, teď tady čtu reakci na nějaký můj komentář, který jsem ale já nepsala. Tímto bych se prosím chtěla omluvit za něco co jsem nepsala a vůbec nechápu, jak to vůbec mohl někdo mým jménem nepsat a mohlo se to stát :-( Na výstavě ve Zlíně jsem ještě nebyla, jdu letos poprvé a už se moc těším, takže sama jsem zvědavá, jak to spolu zvládneme. Přeji hezký zbytek dne :-)

Datum: 23.06.2017

Vložil: Alena Ďurčeková

Titulek: Výstava

Výstava byla ůžasná,byli jsme na krajské výstavě poprvé,jezdíme většinou na národní,klubové a mezinárodní.Ale u vás to bylo domácí bez stresu prostě nádhera.Děkujeme za rok rádi přijedem

Datum: 27.06.2017

Vložil: Alena Horáčková

Titulek: Re: Výstava

Jsme rádi, že se Vám u nás líbilo a těšíme se na příští rok :-)

Datum: 12.06.2017

Vložil: Simona Smetánková

Titulek: Poděkování

Chtěla bych ještě jednou poděkovat paní Horáčkové za (opět) úžasnou organizaci výstavy i možnost posouzení mého psa, byť mimo konkurenci. Pan rozhodčí Václavik byl příjemný a mě jako začátečnici se výstava líbila hlavně kvůli skvělé organizaci, ale i příjemné a pohodové atmosféře.

Děkuji!

Datum: 12.06.2017

Vložil: Alena Horáčková

Titulek: Re: Poděkování

Děkujeme :-)

Datum: 11.06.2017

Vložil: Chrástková

Titulek: Rozhodčí Linda Voláriková

Dobrý den,

výstava jako taková byla celkově fajn a příjemná, jen škoda, že paní rozhodčí Linda Voláriková neuznává u pudlu střih v moderně. Je to standartně uznaný střih a toto by se nemělo stávat.

Datum: 12.06.2017

Vložil: Alena Horáčková

Titulek: Re: Rozhodčí Linda Voláriková

Děkujeme za uznání.

Datum: 07.06.2018

Vložil: Albertgeole

Titulek: How To Prevent Prostate Problems And Diseases?

The prostate gland is a vital section of a male's reproductive system. It secretes fluids that aid in the transportation and activation of sperm. The prostate related is located just before the rectum, below the bladder and surrounding the urethra. When there is prostate problem, it will always be very uncomfortable and inconvenient for your patient as his urinary product is directly affected.

The common prostate medical problems are prostate infection, enlarged prostate and cancer of the prostate.Prostate infection, often known as prostatitis, is the most common prostate-related condition in men younger than 55 years of age. Infections in the prostate related are classified into four types - acute bacterial prostatitis, chronic bacterial prostatitis, chronic abacterial prostatitis and prosttodynia.

Acute bacterial prostatitis is the least common coming from all varieties of prostate infection. It is caused by bacteria located in the large intestines or urinary tract. Patients can experience fever, chills, body aches, back pains and urination problems. This condition is treated through the use of antibiotics or non-steroid anti-inflammatory drugs (NSAIDs) to alleviate the swelling.

Chronic bacterial prostatitis is often a condition of the particular defect within the gland as well as the persistence presence of bacteria inside the urinary tract. It can be a result of trauma for the urinary tract or by infections originating from other regions with the body. A patient may go through testicular pain, spine pains and urination problems. Although it is uncommon, it may be treated by removal of the prostate defect as well as the utilization antibiotics and NSAIDs to take care of the inflammation.

Non-bacterial prostatitis accounts for approximately 90% of most prostatitis cases; however, researchers have not yet to create what causes these conditions. Some researchers feel that chronic non-bacterial prostatitis occur as a result of unknown infectious agents while other believe that intensive exercise and high lifting may cause these infections.

Maintaining a Healthy Prostate

To prevent prostate diseases, an effective weight loss program is important. These are some with the things you can do to maintain your prostate healthy.

1. Drink sufficient water. Proper hydration is critical for overall health and it will also maintain your urinary track clean.

2. Some studies claim that a couple of ejaculations a week will prevent cancer of prostate.

3. Eat beef sparingly. It has been shown that consuming over four meals of beef every week will increase the chance of prostate diseases and cancer.

4. Maintain a suitable diet with cereals, vegetable and fruits to ensure sufficient intake of nutrients needed for prostate health.

The most important measure to consider to be sure a wholesome prostate is usually to go for regular prostate health screening. If you are forty years of age and above, you must choose prostate examination at least once a year.

Datum: 11.06.2017

Vložil: Vít Panáček

Titulek: Výstava Zlín

Na tuto výstavu jezdím rád. Je dobře organizovaná, vše probíhá podle plánu. Myslím, že i rozhodčí jsou vybíráni kvalitní. Děkuji paní Horáčkové za radu ohledně zdravotního stavu mé fenky. Podotýkám, volal jsme jí večer a přesto brala telefon. Líbilo se mi i to, že tato výstava probíhala prakticky v anonymitě, rozhodčí znal jen rasu a číslo psa. Žádná protekce tedy tu nebyla a každý vystavovatel byl ohodnocený dle mého názoru správně. Pan Václavík, který hodnotil FCI II je opravdu odborník .Děkuji pořadatelům za vynikající organizaci a těším se na další účast. Přeji Vám mnoho dalších takových vydařených akcí. Panáček Vít

Datum: 12.06.2017

Vložil: Alena Horáčková

Titulek: Re: Výstava Zlín

Děkujeme :-)

<< 1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>

Přidat nový příspěvek