Diskusní téma: Vaše připomínky a náměty

Datum: 23.06.2017

Vložil: Alena Ďurčeková

Titulek: Výstava

Výstava byla ůžasná,byli jsme na krajské výstavě poprvé,jezdíme většinou na národní,klubové a mezinárodní.Ale u vás to bylo domácí bez stresu prostě nádhera.Děkujeme za rok rádi přijedem

Datum: 27.06.2017

Vložil: Alena Horáčková

Titulek: Re: Výstava

Jsme rádi, že se Vám u nás líbilo a těšíme se na příští rok :-)

Datum: 12.06.2017

Vložil: Simona Smetánková

Titulek: Poděkování

Chtěla bych ještě jednou poděkovat paní Horáčkové za (opět) úžasnou organizaci výstavy i možnost posouzení mého psa, byť mimo konkurenci. Pan rozhodčí Václavik byl příjemný a mě jako začátečnici se výstava líbila hlavně kvůli skvělé organizaci, ale i příjemné a pohodové atmosféře.

Děkuji!

Datum: 12.06.2017

Vložil: Alena Horáčková

Titulek: Re: Poděkování

Děkujeme :-)

Datum: 11.06.2017

Vložil: Chrástková

Titulek: Rozhodčí Linda Voláriková

Dobrý den,

výstava jako taková byla celkově fajn a příjemná, jen škoda, že paní rozhodčí Linda Voláriková neuznává u pudlu střih v moderně. Je to standartně uznaný střih a toto by se nemělo stávat.

Datum: 12.06.2017

Vložil: Alena Horáčková

Titulek: Re: Rozhodčí Linda Voláriková

Děkujeme za uznání.

Datum: 11.06.2017

Vložil: Vít Panáček

Titulek: Výstava Zlín

Na tuto výstavu jezdím rád. Je dobře organizovaná, vše probíhá podle plánu. Myslím, že i rozhodčí jsou vybíráni kvalitní. Děkuji paní Horáčkové za radu ohledně zdravotního stavu mé fenky. Podotýkám, volal jsme jí večer a přesto brala telefon. Líbilo se mi i to, že tato výstava probíhala prakticky v anonymitě, rozhodčí znal jen rasu a číslo psa. Žádná protekce tedy tu nebyla a každý vystavovatel byl ohodnocený dle mého názoru správně. Pan Václavík, který hodnotil FCI II je opravdu odborník .Děkuji pořadatelům za vynikající organizaci a těším se na další účast. Přeji Vám mnoho dalších takových vydařených akcí. Panáček Vít

Datum: 12.06.2017

Vložil: Alena Horáčková

Titulek: Re: Výstava Zlín

Děkujeme :-)

Datum: 09.06.2017

Vložil: Klára

Titulek: vystava 2017

Dobrý den chci se zeptat můžeme na výstavu psů jako diváci s malým pejskem? Děkuji :)

Datum: 16.02.2017

Vložil: Radim vaníček

Titulek: FCI skupiny

Dobrý den , chtěl bych se zeptat jestli v odpoledních soutěžich bude vyhodnocován i nejlepší pes a fena podle FCI skupin .. byli jsme na výstavě kde se to dělalo a bylo to moc hezké vidět v závěrečném kruhu vždy plemena patřící do stejné FCI skupiny a moct je porovnat mezi sebou .. díky za odpověd..
Jinak výstava ve zlíně je vždy úžasná !!

1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>

Přidat nový příspěvek