Diskusní téma: Vaše připomínky a náměty

Datum: 01.06.2018

Vložil: Dagmar Hořčicová

Titulek: Dotaz k výstavě

Dobrý den, jdu letos poprvé na výstavu, takže jsem zde úplný nováček. Zjistila jsem si v propozicích, že bychom měli dle propozic přijít na řadu cca v 10.35. Chtěla bych se tedy zeptat, v kolik hodin cca musíme dorazit na halu? Děkuji moc za informaci, s pozdravem Hořčicová Dagmar.

Datum: 02.06.2018

Vložil: Alena Horáčková, výstavní kancelář

Titulek: Re: Dotaz k výstavě

Dobrý den, nepředpokládám, že by například u příjmu psů byly nějaké velké řady, protože vystavovatelé právě přijíždějí postupně, dále nevím, zda svého psa budete ještě nějak upravovat / česat atd. Pro jistotu bych raději už v 10 byla u kruhu připravená :-) Ať se Vám na výstavě daří :-)

Datum: 07.06.2018

Vložil: Dagmar Hořčicová

Titulek: Re: Re: Dotaz k výstavě

Dobrý den, děkuji mnohokrát za přání i informace a přeji hezký zbytek dne. S pozdravem Hořčicová Dagmar.

Datum: 30.05.2018

Vložil: Jana Kučeříková

Titulek: Dotaz

Dobrý den
Pokouším se najít kde je výstava pořádána. Bohužel jsem to na stránkách nenašla.
Děkuji předem za odpověď.

Datum: 31.05.2018

Vložil: Alena Horáčková

Titulek: Re: Dotaz

Dobrý den, výstava se koná na SPortovní hale Euronics (dříve Novesta) ve Zlíně

Datum: 18.04.2018

Vložil: Michaela

Titulek: Rozhodčí

Dobrý den. Je možné dohledat někde seznam posuzovatelu? Projizdim tady vse a zatim nic nevidim.. Děkuji..

Datum: 24.04.2018

Vložil: Alena Horáčková

Titulek: Re: Rozhodčí

Rozhodčí se vždy uvádí v propozicích. Po vydání propozic se však z osobních důvodů omluvila paní Janek, byli tedy osloveni pan Mgr. Milan Hampl a MVDr. Miroslav Kalich. Podle počtu přihlášených psů je možné, že ještě jeden rozhodčí přibude.

Datum: 04.04.2018

Vložil: Dagmar Hořčicová

Titulek: Nedostatečné množství stánků na výstavě !!!

Dobrý den, na výstavu se teda chodíme dívat každý rok, ale to, co jsme tam viděli, nebo spíše neviděli, z toho jsme byli tak trochu v šoku, proboha venku ubohé tři stánky !!! Absence stánků nebyla hodna krajské výstavě!!! Tento nedostatek by jste měli letos napravit, jelikož se tam nedalo koupit téměř nic :-( Čím to proboha bylo způsobené? Snad to letos napravíte a stánků tam bude dostatečné množství tak, aby si člověk i pejsci mohli vybrat každý to, co zrovna potřebuje a bylo to hodné krajské výstavě !!!

Datum: 06.04.2018

Vložil: Alena Horáčková

Titulek: Re: Nedostatečné množství stánků na výstavě !!!

Dobrý den, děkujeme za zprávu.
Jde o výstavu psů s PP, nikoliv potřeb pro psy. Pokud nějaký prodejce či výrobce má zájem zde ve stánku prodávat své služby či zboží, umožňujeme mu to bez jakýchkoliv problémů.

Datum: 18.05.2018

Vložil: Monika Bauerová

Titulek: Re: Re: Nedostatečné množství stánků na výstavě !!!

Dobý den paní Dagmar. Předem chci říct, že s tuto výstavou já osobně nemám nic společného, jsem jen vystavovatel, ale nedá mi nereagovat na to, co jste zde napsala. Co tak trochu slušnosti? Co ty vykřičníky? Co to má proboha znamenat? Jde o výstavu psů a mně jako vystavovatele zajímá to, co mi jako vystavovateli pořadatel nabídne. Byť to nepatří mezi nejlepší krajské výstavy, vládne zde velmi příjemná atmosféra, personál je milý vstřícný, a to je to, proč vždy ráda přijedu. Pokud si něco chcete koupit, je plno zverimexů a e-shopů, kde tam můžete učinit. Za sebe jsem ráda, že to není tržiště, ale jde primárně a jen o psy. Děkuji a přeji hezký den.

1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>

Přidat nový příspěvek